LED TEKNOLOJİLERİ

Görsellik ve reklam dünyasında yaratıcı fikirlerin üretildiği günümüzde CDF MEDYA, şehir merkezlerinde özellikle Alışveriş Merkezleri, Meydanlar, Endüstriyel Sahalar, Gösteri Merkezleri, Spor Merkezleri, Eğitim Kuruluşları ve Toplu Taşıma alanlarında bu fikirleri LED TEKNOLOJİLERİ ile birleştirecek çözümler sunmaktadır.

 

Belsa Plaza(Sabri Yalım Parkı)

Yürüyüş yolunun en işlek adresinde; Sabri Yalım Parkı’nda yer alan led ekran gün boyu yayalara hitap ettiği kadar trafiğin akışyönünde yer alarak, geçen binek araçlar için de kusursuz bir reklam mecrası olmaktadır. Yaya ve araç trafiğinin düşük hızda seyrettiği bu lokasyon 15 metre kare reklam alanı ile mesajınızın hedef kitlenize doğrudan ve en yüksek etkileşimde iletimini sağlar.

Anıt Park

• Yeniden yapılandırılarak görünen alanı iki katından fazlaya çıkarılan bu led erkanımız, şehrin en işlek E5 kavşağında yer almaktadır. 40metrekare ile kuzeyden Outlet girişini takiben, doğusunda Perşembe Pazan sırasyla Yahyakaptan/ Real Yolu, batısında Yürüyüş Yolu, güneyinde Umuttepe Yolu kesişiminde, tüm bu ana arterlere hitap etmektedir. Uzun süreli trafikli ışıkların tam karşısında yer aldığından yoğun araç trafiğini haftanın her günü değerlendirebilir. Hedef kitlenize uygun yayın süresi ve frekans sıklığı ile potansiyel müşterilerinizin tümüne ulaşmanızı sağlar.

Cumhuriyet Parkı

• Uzun yıllardan bu yana lzmitlilerin buluşma adresi olan park, peyzaj düzenlemesi ile eski günlerinden daha aktif bir ziyaretçi sayısına erişmiştir. Bu parka hitap eden led ekranımız gün içerisinde 1000 i aşkın şehir içi otobüsüne ev sahipliği yapan merkez durağı da karşılamaktadır. Aynca Kocaelilerin alışveriş kalbi Fethiye caddesine yakınlığı gün boyu kesintisiz yüksek yoğunlukta yaya trafiği sağlar Beyaz yaka/mavi yaka çalışan kesim mesai başlangıcı ve vardiya döngülerinde caddeyi iş güzergahı olarak kullanırken, 3 yüksek kapasiteli okul ile kocaeli devlet hastanesi bu yol üzerindedir.Reklamlarınız kaliteli hedef kitlenin en kozmopolit haline bu ekran ile ulaşabilir.

Yahya Kaptan Kavşağı

Yahya Kaptan kavşağı üzerinde otogar ve yuvam konutlarına giden güzergaha hakim ürünümüzde yer alarak lzmitin en prestijli noktasında binlerce insan ile buluşun. lzmitin en değerli yerleşkelerinden Yahya Kaptan’da kozmopolit şehrin yoğun nüfusu yer alıyor. Her gün binlerce araç ve yayaya hitap eden bu noktada markanıza değer katma fırsatı yakalayacaksınız. Parlak ve canlı renkleriyle gece-gündüz geniş bir kitleye ulaşmak artık çok kolay.

Bekir Paşa - Üçyol

 

İzmit’ in alşveriş enerjisi yüksek Bekirpaşa semtine hayat verecek dev bir led ekran! Şehir merkezi istikametindeki yoğun araç trafiğine eşsiz bir açıda hitap eden prestijli ekran ımızla geniş kitlelere doğrudan erişme fırsatı ya ka layacaksınız.