(262) 349-2400
Yeni Gölcük Yolu Üzeri Özkaya İş Merkezi No : 222 BAŞİSKELE / KOCAELİ
0532 242 05 71
CDF Aydınlatma
İletişim Hattı
(262) 349-2400
Tesis
Tesis

Tesis
1500m² Elektronik Modül üretim, 1300m² Armatür üretim , 600m² pano üretim ve 800m² mekanik üretim olmak üzere toplam 4200m²  üretim alanına sahibiz.
Depo, showroom, Ar-Ge ve Ofislerimizle birlikte toplam kapalı alanımız 18.000m².
 
Elektronik Modül üretimde sahip olduğumuz kapasite ve teknoloji ile Türkiye de sayılı firmalar arasındayız. Bu kapasiteyi kaliteyi arttıracak olan Automatıc Optıcal Inspection, Solder Paste Inspectıon, X-ray cihazı, Conformal Coating hattı, BGA re-work station ve Dry Cabinet gibi teknolojilere sahip tesisimizde SMD dizgi de 300K cph, THT dizgide 70K cph olmak üzere toplamda 370K cph üretim kapasitesi mevcuttur. Elektronik Modul üretimde ilgili eğitimlerini almış (IPC ,ESD gibi) personel istihdam etmekteyiz. Elektronik üretimde alanlar ve personel kıyafetleri esd  şartlara uygun olarak dizayn edilmiştir.
 
Armatür  üretimde tasarımları kendi bünyemizde yapılmış olan tüm ürünleri üretebileceğimiz şekilde üretim hatlarımız mevcuttur. Mevcut üretim hatlarımıza, Lens Montaj Makinesi, Elektrikli Tornavidalar gibi ürüne özel otomasyon ekipmanları entegre edilmiştir. Bu bölümde gerekli montaj teknikleri eğitimlerine sahip personel istihdam etmekteyiz.
 
Pano üretim departmanında Yurt içi ve Yurt dışı benzin istasyonlarına ait kendi tasarımız fiyat pano üretimlerini otomasyon destekli üretim hatlarımızda üretmekteyiz.
Bu bölümde gerekli montaj teknikleri eğitimlerine sahip personel istihdam etmekteyiz.
 
Mekanik Üretim kendi ürünlerimize ait kasa ve diğer mekanik aksanlarını Lazer Kesim ,CNC  ile üretimleri yapılmaktadır. IP sınıfındaki ürünler için gerekli uygulama bu bölümde özel ekipmanlar ile yapılabilmektedir.