(262) 349-2400
Yeni Gölcük Yolu Üzeri Özkaya İş Merkezi No : 222 BAŞİSKELE / KOCAELİ
0532 242 05 71
CDF Aydınlatma
İletişim Hattı
(262) 349-2400
Biz Kimiz
Biz Kimiz

Türkiye’nin Led Aydınlatma / Tasarım / Uygulama firmalarının başında gelen CDF AYDINLATMA ( CDF GROUP/2002 ); TÜRKİYE’NİN İLK VE TEK PATENTLİ LED PROFİL ürünlerini kullanarak tasarladığı ” Düşük Enerji – Yüksek Verim “ politikasını izleyen aydınlatma çalışmalarıyla; estetiği ergonomiyle birleştirerek mekanların kullanım amacına ve standartlarına uygun doğru aydınlatma sistemleriyle tasarlanmasını amaçlar.

Aydınlatma Tasarımı bir “SANAT“TIR. Göz; ancak ışık enerjisinin hareketleri ile görme yetisini tamamlar. Dolayısıyla doğanın ve insanoğlunun sunmuş olduğu tüm bu güzellikler gün ışığı ile doğar, ışığın çekildiği yerde ise bizim sanatımız başlar. Bunu ilke edinen firmamız; İÇ MEKAN aydınlatmalarının yanı sıra, DIŞ CEPHE lineer aydınlatma tasarımlarında da ek izi taşımayan, modern ve uzun ömürlü LED aydınlatma projelerinin altına başarıyla imza atmaya devam etmektedir.

Alanında uzman tasarımcılarımız ve AR-GE ekibimiz ile CDF Aydınlatma olarak biz;  lineer aydınlatmayı, müşteriye özel kreatif aydınlatma üniteleri ve mimari tasarımlarımızla destekleyerek mekanlara özgü sürdürülebilir aydınlatma projeleri yapmayı, bilinçli ve duyarlı bir toplum oluşturmayı hedefliyoruz.